Сертифікат

People at work: man and woman hand shaking at a meeting

Відповідно до ч. 2 п. 3 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. «Прийняття в експлуатацію об’єктів, що належать до IV і V категорії складності, здійснюється на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації шляхом видачі органами державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката».

Орган державного архітектурно-будівельного контролю протягом десяти робочих днів з дати реєстрації заяви приймає рішення про видачу сертифіката або про відмову в його видачі.

Сертифікат виготовляється в одному примірнику та видається замовнику (уповноваженій ним особі), який має зберігати його протягом всього періоду експлуатації об’єкта.

Підставою для відмови у видачі сертифіката є:

  • ненадання документів, необхідних для прийняття рішення про видачу сертифіката;
  • виявлення недостовірних відомостей у документах, що були надані;
  • невідповідність об’єкта проектній документації та вимогам будівельних норм, державних стандартів і правил, у тому числі щодо доступності об’єкта для маломобільних груп населення.

Фахівці компанії «Примайзес» допоможуть Вам у заповненні та реєстрації заяви про прийняття в експлуатацію об’єкта, а також забезпечать отримання сертифіката у встановлений законом термін.

Бланк заяви можна завантажити за посиланням нижче.

Постанова КМУ № 461 від 13.04.2011 року про питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Primayzes.kiev.ua

Service: primayzes.kiev.ua

from 800 грн.

Услуги частного БТИ

Best Service9.37 / 10: 1146 votes.