Переведення в нежитловий фонд

Процедура переведення жилих приміщень до нежитлового фонду є необхідною для здійснення фізичними та юридичними особами своєї діяльності. Вона є достатньо  поширеною, оскільки підвищує вартість приміщення і досить складною для пересічного громадянина.

Нормативний документ, який регулює цей процес, – Рішення Київської міської ради від 23 липня 2015 року № 781/1645 «Про дерегуляцію і спрощення порядку переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежитлові в місті Києві».

Фахівці нашої фірми в розумні терміни і за розумні гроші зберуть для вас необхідний пакет документів, отримають всі передбачені законодавством погодження і дозволи  та зареєструють  об’єкт в електронному реєстрі нерухомості.

Житлові приміщення в багатоквартирному житловому будинку або окремий житловий будинок (його частина), стосовно яких вирішується питання щодо переведення із житлового в нежитловий фонд, повинні відповідати таким вимогам:

– бути розташовані у цокольних, на перших та других поверхах (за умови, якщо житлове приміщення (квартира),
– бути розташовані безпосередньо над нежитловим, але не вище другого поверху),
– бути розташовані не вище третього поверху для використання під майстерні та студії творчих спілок.

У такого об’єкта повинна бути наявною технічна можливість для облаштування пандусу для маломобільних груп населення та окремого входу і евакуаційного виходу, які ізольовані від житлової частини будинку (або інших приміщень в будинку).

Переведення житлового приміщення у нежитлове може бути здійснене лише за умови, якщо власник та його сім’я забезпечені житловою площею за нормою, визначеною законодавством, та якщо у цьому житловому приміщенні ніхто не проживає.

Житловий будинок не повинен бути визнаний аварійним або старим, повинен бути необтяжений правами будь-яких осіб (не перебувати у заставі, під арештом).

Житловий будинок не повинен бути пам’яткою архітектури.

Фахівці нашої фірми в розумні терміни та за розумні гроші зберуть для вас необхідний пакет документів, отримають всі передбачені законодавством погодження і зареєструють  об’єкт в електронному реєстрі нерухомості.

 

Primayzes.kiev.ua

Service: primayzes.kiev.ua

from 800 грн.

Услуги частного БТИ

Best Service9.37 / 10: 1146 votes.