Узаконення

Незаконное строительство є  дуже поширеним. Забудовник таких об’єктів не може отримати на них право власності  і, як наслідок, не  може таку нерухомість продати, подарувати, обміняти чи заповісти у спадок. Крім того, існування такого об’єкта постійно піддається ризику  знесення або повернення в попередній стан.

Відповідно до статті 376 Цивільного Кодексу України  житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо:

– вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети,

– або без належного дозволу чи належно затвердженого проекту,

– або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

 Узаконити самочинне будівництво можливо двома шляхами: у судовому порядку або через Державну архітектурно-будівельну інспекцію.

Однак, обидва ці способи вимагають кропіткого оформлення документів щодо введення об’єкту в експлуатацію, для підготовки яких Вам знадобляться професійні фахівці: особи, відповідальні за здійснення авторського та технічного наглядів, проектувальник, відповідальний виконавець робіт.

Наша компанія пропонує в повному обсязі якісні послуги по юридичному та інженерно-будівельному супроводу ваших документів з гарантією досягнення позитивного результату.

Primayzes.kiev.ua

Service: primayzes.kiev.ua

from 800 грн.

Услуги частного БТИ

Best Service9.37 / 10: 1146 votes.