Про нас

Наша компанія працює на ринку України вже більше 15 років. Накопичений досвід роботи як в Києві, Київській області, так і у різних регіонах країни дозволяє приймати оптимальні рішення по комплексному вирішенню завдань Замовників.
Команда співробітників компанії складається з фахівців усіх галузей будівництва: інженери-проектувальники, архітектори, конструктори, інженери з технічного нагляду, землевпорядники, спеціалісти з технічної інвентаризації, оцінщики, адвокати.
Всі фахівці мають відповідні кваліфікаційні сертифікати. Досвід роботи окремих співробітників – більше, ніж 20-25 років у державних та комунальних підприємствах міста.
Серед колег, з якими ми тісно співпрацюємо, – спеціалісти органів експертизи, сертифіковані спеціалісти – кошторисники, фахівці з питань геодезії та геології, спеціалісти профільних проектних та науково-дослідних установ.
Комплексний підхід на шляху вирішення завдань Замовника дозволяє робити лише необхідні для досягнення кінцевого результату кроки, що виключає зайві витрату часу та коштів.
Офіс компанії розташований в центральній частині міста, у 2-х хвилинах від ст. м. «Печерська».
Чекаємо Вас у зручний для Вас час. Консультації фахівців – безкоштовні!

Primayzes.kiev.ua

Service: primayzes.kiev.ua

from 800 грн.

Услуги частного БТИ

Best Service9.37 / 10: 1146 votes.