Проектування та авторський нагляд

Проектування та авторський наглядНайперші питання, які виникають після прийняття рішення про початок будівництва, ремонту чи реконструкції –
Чи потрібна проектна документація, який її склад, що це взагалі таке і чи можна на ній заощадити? Чи потрібні проектанти, може, достатньо знайти досвідчених будівельників? Що таке авторський нагляд?
Необхідно розуміти, що задача будівельника – втілювати у життя те, що зображено на кресленнях, а не вирішувати питання щодо вузлів та конструкцій під час будівництва.
Якщо немає проекту, вартість та строки проведення будівельних робіт зростають, а якість падає.
В будівництві, як і в будь-якій іншій справі, принцип «сім раз відмір, один раз відріж» дуже виправданий. Особливо це очевидно, якщо прийняти до уваги вартість проведення будівельних робіт.
Проект потрібен для грамотного втілення в життя задумів та побажань замовника в сфері архітектури та будівництва та для авторського нагляду.
При цьому всі проектні рішення повинні відповідати чинному законодавству.
Наші сертифіковані фахівці професійно здійснять проектування об’єктів архітектури відповідно до основних вимог надійності та безпеки, а також забезпечать авторський нагляд за будівництвом за будівництвом з метою грамотного втілення в реальність проектних рішень.

Primayzes.kiev.ua

Service: primayzes.kiev.ua

from 800 грн.

Услуги частного БТИ

Best Service9.37 / 10: 1146 votes.